Nieuw in 2019!

Het was een mooi jaar, 2018! Veel trouwe eigenaren kwamen weer langs. We hebben veel mensen blij kunnen maken door ze de mogelijkheid te bieden gebruik te maken van hun stadspas. We hebben veel nieuwe mensen gezien en we zien steeds meer buitenlandse mensen.

Ons team is weer een beetje vernieuwd met een paar hele leuke ervaren mensen. Ik heb heel veel zin om deze mensen beter te leren kennen en met ze samen te werken!

We hebben Nicky: zij is ons paraveterinair team komen versterken. Nicky heeft al een aantal jaar ervaring, dat is meteen te merken. Nicky stelt meteen de goede vragen, werkt hard en is een vriendelijke leuke meid. Echt een aanwinst voor de praktijk.

Bente komt op zaterdagen en in vakanties ons team versterken. Bente studeert diergeneeskunde,en zal dus over een aantal jaar mijn collega zijn. Bente pakt vanaf dag 1 meteen aan, alsof ze altijd al bij ons heeft gewerkt. Dat is heel fijn voor ons allemaal.

Vanaf half januari komt dierenarts Suzanne bij ons werken. Zij zal Sarah vervangen. Sarah gaat een tijd in Engeland werken. Dat vinden we allemaal voor Sarah super leuk!

Suzanne heeft veel ervaring. We hebben haar interesse gewekt op het gebied van orthomoleculaire therapie. Ik verwacht een hele leuke samenwerking!

We wensen al onze klanten en al hun dieren een heel fijn 2019! Dank jullie wel voor jullie vertrouwen in ons! We staan in 2019 weer voor jullie klaar.

Namens het hele team van Dierenkliniek Westerpark!

Groetjes,

Elleke Frumau
Dierenarts Dierenkliniek Westerpark